Reklam Alanı


Doktorlar Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu Ve Başrol Oyuncuları

Reyting Rekortmeni Dizisi Doktorlar Konusu, ve Oyuncu Kadrosu. Doktorlar efsane bölümleriyle her zamanki gibi şimdi bile Tv8 kanalında izleniyor;

Türkiye'nin en iyi hastanesinde Operatör Doktor Haldun yönetiminde, yeni hayatlar kurtarmak, yeni aşklar yaşamak için yeni bir dönem başlıyor!
Beyin Cerrahı Operatör Doktor Levent ve Asistan Doktor Ela... Bu destansı aşkta bizi neler bekliyor? İlişkilerindeki sorunları aşabilecekler mi?

Doktorlar Dizisi Hakkında Kısaca Bilgilendirme;

Doktorlar, başrollerini Kutsi ve Yasemin Ergene'nin oynadığı bir hastane dizisidir. 28 Aralık 2006 tarihinde Show TV'de başladı ve Grey's Anatomy dizisinden uyarlanmıştır. Dizide doktorların yaşantıları ve aşkları konu edilmektedir.
Dizi tekrarlarına olan ilgiden dolayı 2010'da yeniden yayına başlamıştır. Bu kez başrolde Yasemin Ergene yerine Leyla Göksun oynamıştır. Düşük izlenme oranlarından dolayı 10. bölümüyle ikinci kez ekranlara veda etmiştir. Tekrar bölümleri her yaz Show TV'de yayınlanırken 2013 yazında yayın hakları FOX 'a satılarak FOX'da yayınlanmaya başlamıştır. Dizinin tekrar bölümleri TV8'de yayınlanıyor.

Doktorlar Dizisi Başrol Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu;

Kutsi
Yasemin Ergene
Melike Güner
Bekir Aksoy
Cüneyt Türel

Hiç yorum yok